• Nowy

Tankbag PRO Enduro (12-15 L)

- BC.TRS.00.112.30000
Produkt na zamówienie
640,00 zł
Wysyłka do 14 dni od zamówienia (przeważnie 7-10 dni). Otrzymasz informację przed wysyłką.

Tankbag PRO Enduro (12-15 L) 

Nie możemy zaoferować pierścieni na zbiornik do niektórych motocykli, ale oferujemy imponującą gamę toreb na zbiornik PRO Enduro z dobrze przemyślanymi szczegółami. Podczas tankowania wystarczy odpiąć klamry zatrzaskowe i przesunąć lub odchylić podstawę na bok, aby uzyskać dostęp do zbiornika paliwa. Torba na zbiornik paliwa PRO Enduro pasuje jak rękawiczka do motocykli turystycznych ze skośnymi zbiornikami paliwa. Torby na zbiornik paliwa PRO oferują elegancki i ponadczasowy design w połączeniu z wytrzymałymi materiałami i wyrafinowanymi cechami produktu: Nylon balistyczny chroni bagaż przed wstrząsami, wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Wierzch wykonany z laminowanego materiału EVA nadaje torbom charakterystyczny kształt i wraz z mocowaniem MOLLE zapewnia bezpieczne trzymanie uchwytów na smartfony i tablety.

Model Sw-Motech: BC.TRS.00.112.30000

Torba PRO pasuje idealnie niemal do każdego baku.

- pojemność: 12-15 litrów

- otwór na kabel

- elementy odblaskowe2014-02-11
2014-02-11

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu:

1) spakuj bezpiecznie produkt i odeślij go do nas na adres: Jotes s.c., Lipowa 57, 55-040 Wierzbice.

2) KONIECZNIE do przesyłki dołącz: paragon zakupu, kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi oraz numerem konta.

Zwrot środków wykonujemy niezwłocznie po otrzymaniu produktu na podane konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. na osobę fizyczną, 12 mies. do użytku firmowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu Motobagaż.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć