• Nowy
Ramię z podwójnym gniazdem RAM

Ramię z podwójnym gniazdem RAM

- RAP-201-S-KEY5U
70,00 zł

RAM Mount podstawa do kierownicy

Indeks: RAP-201-S-KEY5U

Ramię z podwójnym gniazdem RAM z pokrętłem zabezpieczającym RAM Pin-Lock składa się z kompozytowego ramienia z podwójnym gniazdem w rozmiarze C oraz kombinacji nakrętki zabezpieczającej Pin-Lock i pokrętła zabezpieczającego przed kradzieżą. Rozwiązania zabezpieczające RAM Pin-Lock są zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki, w których powszechnie stosowane są mocowania RAM. Kładąc nacisk na estetykę i funkcję, nakrętki/pokrętła zabezpieczające RAM są niskoprofilowe i dodają tylko niewielką ilość dodatkowej masy do twojego systemu w porównaniu do standardowego pokrętła.Dopasowanie
Produkt uniwersalny
Dopasowanie
Produkt uniwersalny

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu:

1) spakuj bezpiecznie produkt i odeślij go do nas na adres: Jotes s.c., Lipowa 57, 55-040 Wierzbice.

2) KONIECZNIE do przesyłki dołącz: paragon zakupu, kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi oraz numerem konta.

Zwrot środków wykonujemy niezwłocznie po otrzymaniu produktu na podane konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. na osobę fizyczną, 12 mies. do użytku firmowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu Motobagaż.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć