• Nowy
Tankbag ELEPHANT CLASSIC Wunderlich 9L

Tankbag ELEPHANT CLASSIC Wunderlich 9L

- 20618-602
Produkt na zamówienie
940,00 zł

Tankbag ELEPHANT CLASSIC Wunderlich 9L

ELEPHANT CLASSIC błyszczy swoim klasycznym kształtem i współczesnymi zrównoważonymi tkaninami i procesami produkcyjnymi, a także funkcjonalnością. Wykonana z materiału CORDURA® TrueLock™ i ozdobiona wysokiej jakości detalami z prawdziwej skóry, torba na zbiornik jest równie stylowa, co wytrzymała, niezawodnie chroniąc zawartość i zapobiegając wybrzuszeniom lub trzepotaniu przy dużych prędkościach. Zastrzeżona niebieska podszewka zapewnia kontrast, a tym samym przejrzystość w głównej komorze.

Zamki błyskawiczne do zamykania głównej komory mają zwykle wodoodporne wykończenie i są wyposażone w ergonomicznie ukształtowane, łatwe do chwycenia zamki błyskawiczne.

Pokrowiec ELEPHANT CLASSIC oferuje dodatkową przegrodę wsuwaną wewnątrz i system mocowania dodatkowych toreb (górnych toreb) na zewnątrz, porównywalny z wojskowym systemem Molle. Pokrowiec, który zasłania zamek głównej komory, wyposażony jest w poręczne zapięcie na haftkę. Spód ELEPHANT CLASSIC jest wykonany ze szczególnie przyczepnego i sprawdzonego materiału, który przylega do zbiornika i zabezpiecza torbę na zbiornik przed poślizgiem.

ELEPHANT CLASSIC to przekonująca torba na zbiornik o klasycznym designie, konsekwentnie rozwijana z myślą o funkcjonalności i zrównoważonym rozwoju. 

W ten sposób możliwe jest zmniejszenie śladu ekologicznego przy jednoczesnej zasadniczej poprawie jakości i funkcjonalności.

Uwaga: Pasujący, specyficzny dla modelu uchwyt systemowy, do którego bezpiecznie przymocowana jest torba na zbiornik ELEPHANT CLASSIC i który chroni lakier Twojego zbiornika, jest dostępny osobno.

Klasyczny kształt, współczesny trwały i funkcjonalny

Komora główna o optymalnym rozmiarze i wykorzystaniu przestrzeni (objętość 9 litrów)

Dodatkowa przegródka w pokrowcu

Stabilna wymiarowo konstrukcja chroni zawartość i zapobiega wybrzuszaniu lub trzepotaniu przy dużych prędkościach

Niebieska wyściółka wewnętrzna, która w sprawdzony sposób tworzy kontrastowe tło, na którym łatwo rozpoznać nawet małe przybory podróżne

Zamki błyskawiczne głównej komory są wodoodporne i wyposażone w ergonomicznie ukształtowane, łatwe do chwycenia niebieskie zamki błyskawiczne, które można łatwo obsługiwać nawet w rękawiczkach.

Porównywalny do wojskowego systemu MOLLE, innowacyjny i wszechstronny system mocowania toreb wierzchnich i toreb na akcesoria na wierzchu.

Wykonane z nowoczesnej tkaniny CORDURA® TrueLock™ i wykończone wysokiej jakości detalami z prawdziwej skóry

Spód torby na zbiornik wykonany jest ze sprawdzonego, mocnego materiału klejącego, który przylega do zbiornika i zapobiega poślizgowi

Wunderlich BLAU

Udoskonalona, ​​innowacyjna tkanina o zrównoważonych właściwościach i wyprodukowana w zrównoważonym procesie.

Materiał/tkanina: CORDURA® TrueLock™™, odporny na promieniowanie UV i odbijający wodę, impregnowany fluorowęglowodorem, bardzo wytrzymały, nieścieralny, detale z prawdziwej skóry

Wymiary (dł./szer./wys.) w cm:

Długość 30,5 cm

Szerokość 22 cm

Wysokość 13,5 cm

Objętość w litrach (w przybliżeniu):

Pojemność 9 l

Kolor

Czarny

Indeks: 20618-602Dopasowanie
Produkt uniwersalny
2018-11-20
Dopasowanie
Produkt uniwersalny
2018-11-20

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu:

1) spakuj bezpiecznie produkt i odeślij go do nas na adres: Jotes s.c., Lipowa 57, 55-040 Wierzbice.

2) KONIECZNIE do przesyłki dołącz: paragon zakupu, kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi oraz numerem konta.

Zwrot środków wykonujemy niezwłocznie po otrzymaniu produktu na podane konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. na osobę fizyczną, 12 mies. do użytku firmowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu Motobagaż.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć