• Nowy
Gumy Wunderlich do podnóżków Enduro BMW R1250GS Adv

Gumy Wunderlich do podnóżków Enduro BMW R1250GS Adv

- 25914-002
Produkt na zamówienie
225,00 zł

Gumy Wunderlich do podnóżków Enduro BMW R1250GS Adv

Indeks Wunderlich: 25914-002

Pasuje do modeli :

R 1200 GS LC (2013 -) do wersji z podnóżkami Enduro

R 1200 GS LC Adv. (2014-)

R 1250 GS do wersji z podnóżkami Enduro

R 1250 GS Adventure

Oryginalne metalowe podnóżki modeli R 1200 GS LC Adventure i R 1250 GS Adventure są doskonale zaprojektowane do użytku w terenie: są solidne, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Nawet pokryte kurzem i błotem zapewniają bezpieczne oparcie. Zapewniają dużą przyczepność – kosztem komfortu. Co jest w porządku, do pewnego stopnia.

Jednak rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w trudnym terenie, może szybko stać się niewygodne w codziennym użytkowaniu lub podczas jazdy bez crossbootów. Możliwe jest również nieestetyczne uszkodzenie mniej wytrzymałego obuwia, ponieważ wystające końcówki metalowych podnóżków pozostawiają ślad. A podczas manewrowania z niezabezpieczonymi goleniami zawsze istnieje ryzyko bolesnej kontuzji.

Gumowa osłona podnóżka do normalnego codziennego użytku – do podróży, codziennych dojazdów do biura lub po prostu jeżdżenia po mieście. Jej wyprofilowana powierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność. Nakładki są dobrze zamocowane i nie tylko wystają poza krawędź oryginalnych podnóżków, ale także je otaczają – dzięki czemu każdy kontakt z golenią będzie bezbolesny! buty również pozostaną bez skazy. Dodatkowo zapewniają przyjemne tłumienie drgań silnika. Bezpieczne mocowanie podnóżków zapewnia precyzyjnie ukształtowany uchwyt, który mocuje się od dołu za pomocą dwóch śrub mocujących. A gdy teren staje się nierówny, można je szybko i łatwo usunąć, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą w erenie.

Uwaga: osłony są przeznaczone tylko do podnóżków kierowcy

Przyczepna, wyprofilowana nakładka na podnóżek do codziennego użytku

Zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo

Zmniejsza ryzyko kontuzji

Chroni Twoje buty

Tłumi drgania

Wysoce nieprzepuszczalny dla wiatru i pogody, stabilny termicznie, zachowuje elastyczność w bardzo niskich temperaturach, odporny chemicznie, odporny na ozon

Idealne dopasowanie dzięki mocnemu mocowaniu i solidnym połączeniom śrubowym

Łatwa i szybka instalacja

Zawiera okucia

Informacje techniczne

Materiał: Wysokiej jakości guma o precyzyjnym dopasowanym kroju, czarnaDopasowanie
Produkt dedykowany
2017-10-02
Dopasowanie
Produkt dedykowany
2017-10-02

ZWROTY

Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoba fizyczna dokonująca zakupu na odległość, ma prawo dokonać zwrot zakupionego produktu w terminie 14 dni od jego otrzymania.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu:

1) spakuj bezpiecznie produkt i odeślij go do nas na adres: Jotes s.c., Lipowa 57, 55-040 Wierzbice.

2) KONIECZNIE do przesyłki dołącz: paragon zakupu, kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi oraz numerem konta.

Zwrot środków wykonujemy niezwłocznie po otrzymaniu produktu na podane konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

REKLAMACJE

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe i są objęte standardową rękojmią - 24 mies. na osobę fizyczną, 12 mies. do użytku firmowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się produkty wysokiej jakości, które będą Ci służyć długo i bez problemów.

Jeżeli jednak potrzebujesz zgłosić reklamację:

1) zgłoś problem telefonicznie lub mailowo (możesz podesłać zdjęcia!) - to przyspiesza procedurę reklamacyjną;

2) odeślij produkt na nasz adres: Jotes s.c. Lipowa 57, 55-040 Wierzbice dołączając kartkę ze swoimi danymi kontaktowymi informacją.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sklepu Motobagaż.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć